Obsah,


Váš distributor sekčních garážových vrat DoorHan

Volejte:  
606 607 755,  321 671 894
Poptávkový formulář


Nabízíme velmi kvalitní a zateplená garážová vrata

Garážová vrata sekční

Sekční garážová vrata – DoorHan

NEPLAŤTE  VÍC  NEŽ  JE  NUTNÉ  –  ZA  VÝHODNÉ  CENY

Sekční garážová vrata

garážová vrata od nás
jsou kvalitní sekční garážová vrata zhotovená přesně na rozměr dle požadovaného stavebního otvoru, zateplená, s elektro motorem na dálkové ovládání a za dobrou cenu! (ceník gážových vrat zašleme na základě Vašeho požadavku).  

 

Víme jak na to

Díky našim letitým zkušenostem a dnešním možnostem použití nejmodernějších technologii a materiálů Vám nabízíme nejlepší kvalitu na trhu. Naše společnost mimo jiné nabízí komfortní servis a technické zázemí. Obraťte se na náš tým vyškolených techniků.

Typové označení sekčních garážových vrat:

RSD01 pro otvory šířky od 2m-3m a výšky od 1,8m-2,7m.
RSD02 pro otvory šířky od 2m-6m a výšky od 2m-3m.

Sekční vrata – provedení:

Design sekcí garážových vrat je dostupný ve variantách hladký panel, drážka, lamela a kazeta  v bílé barvě a zlatém dubu. Povrch sekcí garážových vrat je zvýrazněn designem struktury dřeva woodgrain, stucco nebo hladké provedení.

Barvy v základním provedení:

Ral: Bílá 9010, Hnědá 8014, Modrá 5005, Zelená 6005, Stříbrná 9006, Červená 3000, Antracit 7016.
Imitace dřeva: Mahagon, Wenge (Tmavý dub), Ořech, Zelený dub, Zlatý dub.

Pohon garážových vrat

Pohon garážových vrat je zajištěn spolehlivým elektrickým motorem s logickou jednotkou a vestavěným přijímačem. Ovládání vrat probíhá pomocí vícekanálového dálkového ovladače, zámkového tlačítka nebo kódové klávesnice. Je možné sekční vrata ovládat pomocí madla.

 

Přehled možností vzhledu panelů (sekcí) sekčních garážových vrat

Garážová vrata - typy panelů

Základní barevné varianty sekčních garážových vrat

RENOLIT
Nabízíme také další kašírované dřevodekory. Pomocí kašírovací výrobní technologie je možné nabízet kašír operativně podle momentální poptávky na trhu. V současnosti máme k dispozici více než 50 folii v imitací dřeva a různých barevných fólií, tím je zajištěna barevná sladitelnost vrat s okny. Kašírovat je možné jen sekce  v provedení hladkém nebo centrální drážka. Aby kašír dlouhodobě odolával všem nepříznivým klimatickým a mechanickým vlivům a aby byla jistota v dlouhodobé stálobarevnosti tak,  jak je tomu u oken, používáme vždy kvalitní fólie s UV filtrem od německých dodavatelů Hornschuch a Renolit.

RAL
Aby vrata mohla splnit Vaše požadavky ve výběru barvy, je možnost zvolit jakýkoliv odstín RAL. K lakování se používají barvy, zásadně jen kvalitní, ekologické a vysoce odolné vůči všem klimatickým a mechanickým vlivům. Akrýlátové barvy, tyto požadavky splňují a zaručují dlouhodobou stálobarevnost.
RAL vzorník
Můžete si vybrat libovolnou barvu panelů podle mezinárodního RAL vzorníku.
Barvy zde uvedené mohou být mírně zkreslené.
Pro přesné určení použijte vzorník.

Možnosti struktury povrchu panelů sekčních garážových vrat

Sekční garážová vrata s elektrickým pohonem se ovládají nejčastěji pomocí dálkového ovladače. Uvnitř gáráže je dobré mít nainstalovaný spinač z venku pak klíčový spinač. Je možné využít i dalších ovladačů jako je kodová klávesnice nebo GSM modul.

Bezpečný provoz zajišťuje několik elektronických prvků. Jsou to optosenzory, fotobuňky, magnetické spinače, signalizační lampa.

Sekční garážová vrata pro privátní sektor i průmyslová vrata se vyrábí vždy přesně na míru. Vyrábíme garážová vrata téměř pro každý stavební otvor.Poslední akce

Slevy až 40%

Datum vložení: 05.01.2016

Slevy Vážení zákazníci, Firma DoorHan s.r.o. poskytuje slevy až 40% na své výrobky....

Celá akce >

Novinky

Reference

Datum vložení: 10.10.2012

Na webových stránkách vznikla nová sekce Reference.  V sekci jsou realizace, převážně...

Číst celé >

Obsah,