Obsah,


Váš distributor sekčních garážových vrat DoorHan

Volejte:  
606 607 755,  321 671 894
Poptávkový formulář


Nabízíme velmi kvalitní a zateplená garážová vrata

Sekční garážová vrata – Technická data

…od nás vždy nejvýhodnější nabídka

Sekční garážová vrata

Jsou nejprodávanější garážová vrata s mnoha výhodami. Vyrábíme je přesně na míru a jsou vždy zateplená. Vyrobíme vrata téměř pro jakýkoliv stavební otvor. Pohon je zajištěn vysoce spolehlivou motorovou jednotkou s vestavěným přijímačem. Ovládání vrat probíhá dálkovým ovladačem, zámkovým tlačítkem nebo kódovou klávesnicí. Více informací v článku sekční vrata…  Informace o cenách naleznete v ceníku garážových vrat. Akční ceny, přehled typů na skaldě, bazar a výprodej garážových vrat ve výprodej, skladem, bazar garážových vrat.

Konstrukce sekčních vrat:

Konstrukce sekčních vrat se skládá z křídla, systému vyvážení křídla a systému vodících lišt. Křídlo má horizontálně umístěné sendvičové panely o síle 40 mm. Ty se skládají se ze dvou ocelových plechů s aktikorozní úpravou, vyplněných polyuretanovou pěnou. Garážová sekční vrata jsou vždy zateplená. Vnější a vnitřní ocelové plechy nejsou propojené a proto nevzniká „tepelný most“ a nedochází k promrzání vrat (viz obrázek „Charakteristika sendvičových panelů“). Sendvičové panely jsou propojeny pomocí speciálních pantů, které zvyšujeí pevnost a odolnost spojů, i celé konstrukce vrat. Spoje jsou utěsněny speciálním poly ethylenovým těsněním. Pružinový systém vyvážení křídla může být umistěn v nadpraží nad otvorem nebo podélně vedle křídla vrat. Při otevírání se křídlo zvedá po vodících lištách nahoru pod strop . To systém šetří místo v garáži a umožňuje bezprahový nájezd. Vodící lišty jsou připevněné uvnitř garáže ke stěnám nalevo a napravo od otvoru a dále pokračují horizontální části kolmo k otvoru a rovnoběžně se stropem. Utěsnění vrchní části otvoru se dosahuje použitím horizontální příčky s těsněním. Nabízíme garážová sekční vrata s nejširším výběrem typů zdvihů a na výběr se nabízíme několik typů instalace, které odpovídají různým dispozičním řešením místnosti a konstrukce otvoru.

Jakékoliv další dotazy Vám sdělíme telefonicky nebo mailem.

Přehled konstrukčních variant sekčních garážových vrat

hladký panel hladký panel hladký panel
Charakteristika sendvičových panelů Nízký zdvih RSD01 Standardní zdvih RSD02
hladký panel hladký panel hladký panel
Nízký zdvih buben vpředu Nízký zdvih buben vzadu vysoký zdvih

Pro přesnou kalkulaci volejte na NONSTOP telefonní linku 606 607 755

nebo pište na email: info@eurowin.cz

Často hledané: Garážová vrata sekční, zateplená, rolovací prosklená, s okny, technické údaje, konstrukce garážových vratPoslední akce

Slevy až 40%

Datum vložení: 05.01.2016

Slevy Vážení zákazníci, Firma DoorHan s.r.o. poskytuje slevy až 40% na své výrobky....

Celá akce >

Novinky

Reference

Datum vložení: 10.10.2012

Na webových stránkách vznikla nová sekce Reference.  V sekci jsou realizace, převážně...

Číst celé >

Obsah,